Náš tým

Jana Slezáková

Zakladatelka, jednatelka, pedagog (vize, pedagogická koncepce, vizuál, web, organizace, atelieristka, družina)

"Ráda tvořím, zhmotňuji, objevuji, ráda se toulám v krajinách Duše, Těla i Přírody, ráda rostu a nejlépe se roste s dětmi:) Příroda (kam počítám i lidi):) je mi obrovským zdrojem inspirace, moudrosti, prostorem pro život. Cítím se součástí. Jsem tvor intuice a improvizace. Vnímám děti jako zvonky. Každý zní jiným tónem a je uměním nechat je znít v jejich přirozeném tónu a radovat se ve společné zvonkohře..."  www.jasja.cz

Martina Kudrnáčová

Zakladatelka, jednatelka, ředitelka  (vize, strategie, finance, organizace, personalistika, projekty, IT,  družina)

"Pořád v pohybu ..., na cestě poznávání, zkoumání, objevování ... s láskou k přírodě, dětem, sportu, matematice ... Skrze pohyb vnímám život ... Miluji hory, toulání se přírodou, cestování, běhání, lyžování, beachvolejbal ... Život je plný výzev, díky nimž můžeme plně žít, růst a rozvíjet se. Děti jsou tím nejlepším zrcadlem, odlesk jejich záře zažehá vlastní plamen. Mým snem je umožnit dětem zářit, zachovat jejich vlastní plamen, aby neustále sílil, hřál a plál...."

Marie Pospíšilová

Inspirantka - pedagog pro 1. st,

třídní pro 1. a 2. tř.

"Provázím děti od pondělí do pátku. Absolvovala jsem obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě UK se specializací dramatické výchovy. Mám ráda nové výzvy, přírodu, cestování, plavání a společnost. Mezi mé hlavní hodnoty v oblasti školy patří respekt k dítěti, radost z objevování, individuální přístup, vzájemná důvěra, přátelské třídní klima, chuť dětí chodit do škola a otevřenost."
Eva Florianová

Inspirantka - pedagog pro 1. st.,

třídní pro 3. a 4. tř.

"Mám ráda pohyb, nové výzvy, přírodu, děti, vzdělávání, jasnost a stručnost."

Ladislav Sedlák

Inspirant - pedagog (6. tř. + Aj ve všech ročnících)


Eliška Homutová

Nadšená enviromentalistka, bioložka, fyzikářka a chemikářka (hlavně 6. tř.)

Provází děti úterním bádáním.

Lucie Švojgrová

Průvodce matematikou a informatikou (hlavně - 6.tř)

"Miluji práci s lidmi a s dětmi obzvlášť. Už jako malá jsem si oblíbila matematiku a jsem zapálená pro hledání jednoduchých řešení složitých problémů, k čemuž často využívám moderní technologie. Ráda inspiruji děti a ráda se nechávám jimi inspirovat." 

Irena Hrbková

Inspirantka - pedagog HV a lektorka hry na klavír

 Její oblastí zájmu je hudba, český jazyk, vaření, deskové hry, praktické činnosti...(Dlouhá léta učí hru na klavír na ZUŠ v Karlových Varech, své dva syny vzdělávala doma.)

Michal Zajíček

Inspirant - asistent 

"Inspiruji se často v přirozenosti a duchovních zákonitostech. Mám rád dětský svět plný darů radosti, spontaneity, kreativity, fantazie a otevřeného srdce. Za svoji hlavní misi ve škole považuji rovnocennou spolupráci s dětmi a asistenci při osvojování potřebných dovedností bez ztráty oněch dětských darů. Myslím, že dnešní i budoucí svět je potřebuje..."


Jan Růžička

Inspirant - družinář 

"Doprovázet děti na jejich cestě sebepoznání způsobem, který co možná nejvíce respektuje jejich jedinečnost, nadání, tvůrčího ducha, ale i každodenní běžné sociokulturní potřeby je pro mě výzvou, která mi dává smysl. Rád se účastním tohoto procesu nejen proto, že vnímám, že muži do škol patří, ale také proto, že i já se stále učím: učím se objevovat sebe sama, učím se učit, učím se komunikovat s velkými i malými...(-: Vzděláním jazykář, nějaký čas jsem pracoval v sociální oblasti s lidmi s psychickým onemocněním. Poslední čtyři roky jsem se vrátil k učení jazyků a posunul se i k doprovázení dětí v alternativních mateřských školkách (Holubník, Medvíďata). Ve volném čase se rád hrabu v hlíně, běhám, skáču, čtu, přemýšlím. Spolu s manželkou doprovázíme pětiletého syna."

Jana Konečná

Lektorka jógy pro děti

"Jóga je mou učitelkou již mnoho let - pomáhá mi poznávat sama sebe, být k sobě upřímná a žít tak spokojenější život. "

Lucie Pospíšilová

Personalistka, účetní


Jana Skurková

Projekty/ administrativa


Eva Hrubá

Účetní jogínka

Jitka Pánková

Provozní a pečovatelka o budovu školy

"Mám ráda přírodu, děti, zvířata, pohyb, svobodu, komunikaci :-) a inspirující lidi. Práce pro lidi a s lidmi mě vždy bavila a baví. Jsem takový dětsky nadšený typ a všechno se snažím vidět z té lepší stránky. Tedy asi neskonalá optimistka" :-)

Jiří Holeček

Inspirant - bývalý ředitel 

"Objevování nových cest (nejen) ve vzdělávání je mi blízké, stejně jako vzájemná spolupráce, překonávání překážek či aktivní prožívání času." . ...pro každou srandu....:)  

https://www.tabor-strela.cz/