Náš tým

Jana Slezáková

Zakladatelka (vize, pedagogická koncepce, vizuál, web koordinátorka, pedagog, atelieristka)

Průvodce 1. a 2. tř.

"Ráda tvořím, zhmotňuji, objevuji, ráda se toulám v krajinách Duše, Těla i Přírody, ráda rostu a nejlépe se roste s dětmi:) Příroda (kam počítám i lidi):) je mi obrovským zdrojem inspirace, moudrosti, prostorem pro život. Cítím se součástí. Jsem tvor intuice a improvizace. Vnímám děti jako zvonky. Každý zní jiným tónem a je uměním nechat je znít v jejich přirozeném tónu a radovat se ve společné zvonkohře..."  www.jasja.cz

Martina Kudrnáčová

Zakladatelka ( vize, strategie, finance,  organizace, personalistika, projekty, IT,  družina )

"Pořád v pohybu ..., na cestě poznávání, zkoumání, objevování ... s láskou k přírodě, dětem, sportu, matematice ... Skrze pohyb vnímám život ... Miluji hory, toulání se přírodou, cestování, běhání, lyžování, beachvolejbal ... Život je plný výzev, díky nimž můžeme plně žít, růst a rozvíjet se. Děti jsou tím nejlepším zrcadlem, odlesk jejich záře zažehá vlastní plamen. Mým snem je umožnit dětem zářit, zachovat jejich vlastní plamen, aby neustále sílil, hřál a plál...."

Jiří Holeček

Inspirant - ředitel

"Objevování nových cest (nejen) ve vzdělávání je mi blízké, stejně jako vzájemná spolupráce, překonávání překážek či aktivní prožívání času." . ...pro každou srandu....:)  

https://www.tabor-strela.cz/

Eva Florianová

Inspirantka - pedagog pro 1. st.

"Spoluprovázím děti zejména ve 3. a 5. tř. Mám ráda pohyb, nové výzvy, přírodu, děti a vzdělávání."

Marie Pospíšilová

Inspirantka - pedagog pro 1. st

Provázím děti od pondělí do pátku. Absolvovala jsem obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě UK se specializací dramatické výchovy. Mám ráda nové výzvy, přírodu, cestování, plavání a společnost. Mezi mé hlavní hodnoty v oblasti školy patří respekt k dítěti, radost z objevování, individuální přístup, vzájemná důvěra, přátelské třídní klima, chuť dětí chodit do škola a otevřenost.
Jan Růžička

Inspirant - angličtinář a družinář

Průvodce dětí - úterý a středa "Doprovázet děti na jejich cestě sebepoznání způsobem, který co možná nejvíce respektuje jejich

jedinečnost, nadání, tvůrčího ducha, ale i každodenní běžné sociokulturní potřeby je pro mě výzvou,
která mi dává smysl.
Rád se účastním tohoto procesu nejen proto, že vnímám, že muži do škol patří, ale také proto, že i já
se stále učím: učím se objevovat sebe sama, učím se učit, učím se komunikovat s velkými i malými...(-:
Vzděláním jazykář, nějaký čas jsem pracoval v sociální oblasti s lidmi s psychickým onemocněním.
Poslední čtyři roky jsem se vrátil k učení jazyků a posunul se i k doprovázení dětí v alternativních
mateřských školkách (Holubník, Medvíďata). Ve volném čase se rád hrabu v hlíně, běhám, skáču, čtu,
přemýšlím.
Spolu s manželkou doprovázíme pětiletého syna.

Michal Zajíček

asistent 1.- 5. tř

Inspiruji se často v přirozenosti a duchovních zákonitostech. Mám rád dětský svět plný darů radosti, spontaneity, kreativity, fantazie a otevřeného srdce. Za svoji hlavní misi ve škole považuji rovnocennou spolupráci s dětmi a asistenci při osvojování potřebných dovedností bez ztráty oněch dětských darů.
Myslím, že dnešní i budoucí svět je potřebuje... 


Irena Hrbková

Inspirantka - pedagog HV

 Její oblastí zájmu je hudba, český jazyk, vaření, deskové hry, praktické činnosti...(Dlouhá léta učí hru na klavír na ZUŠ v Karlových Varech, své dva syny vzdělávala doma.)

Lucie Dudíková

Tvořilka a milovnice "jógy na šálách"

(pedagog) 


Většinu týdne působí ve svobodné škole v Kladně - Donum Felix.

"Miluji přírodu a ráda se od ní učím, miluji děti a jejich přirozenou radost ze života, miluji češtinu, jejíž krásy mohu denně odhalovat, miluji výtvarnou tvorbu, která mi umožňuje pohroužit se do světa fantazie i svého nitra, miluji sebeobjevování. Učím se bezmezně milovat. Učím se být!"

Eliška Homutová

Nadšená enviromentalistka a pedagog pro 1. st.

Aktuálně na MD

Jitka Pánková

Provozní a pečovatelka o budovu školy

"Mám ráda přírodu, děti, zvířata, pohyb, svobodu, komunikaci :-) a inspirující lidi. Práce pro lidi a s lidmi mě vždy bavila a baví. Jsem takový dětsky nadšený typ a všechno se snažím vidět z té lepší stránky. Tedy asi neskonalá optimistka" :-)

Eva Hrubá

Účetní jogínka

Dagmar Šourková

Italská spojka (na MD)

"Život vnímám jako příležitost a možnost dalšího růstu a poznání. Miluji život, jiskru a hloubku v dětských očích a potenciál v každém z nich. Život si tvoříme sami a pokud jednáme v souladu se srdcem vše jde hravě a lehce. Tak žijme a tvořme!"